Sol De Paracas Beach Homes By Vibrant
| Wi-Fi WiFi | Gratis parkeren | Zwembad Overdekt zwembad |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Sol De Paracas Beach Homes By Vibrant Pisco bevindt zich op 2 km afstand van de Marina Turistica de Paracas en nodigt gasten uit om attracties in de omgeving te verkennen.
Het vakantiehuis bevindt zich binnen 5 km van de luchthaven Pisco en op ongeveer 10 minuten met de auto van culturele bezienswaardigheden zoals het Paracas History Museum. De villa is op 4 km afstand van de Paracas Golf Course gelegen. Sol De Paracas Beach Homes By Vibrant is op 15 minuten rjden weg van de Ballestas Eilanden Pier gesitueerd.
Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een douche. Badlakens zijn inbegrepen om uw comfort te verhogen.
Een kitchenette in de woning bevat alles wat je nodig hebt, waaronder een koelkast en keukengerei.
- Locale bezienswaardigheiden
- Pier Ballestas Islands2,8 km
- Marina Turistica de Paracas2,9 km
- Paracas Tours Morning3,6 km
- Paracas History Museum3,3 km
- Strand van El Chaco3 km
- Obelisco3,2 km
- El Chaco Pisco3,3 km
- Luchthavens
- Vliegveld Pisco11 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Gratis parkeren
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Overdekt zwembad
Kamervoorzieningen
- Zithoek
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Vind ik een parkeerplaats in Sol De Paracas Beach Homes By Vibrant?
Gasten van Sol De Paracas Beach Homes By Vibrant kunnen hun auto parkeren op privéparkeren. - ❓
Hoe ver is Pisco van Sol De Paracas Beach Homes By Vibrant?
Er is een 5 km afstand tussen Pisco en Sol De Paracas Beach Homes By Vibrant. - ❓
Welke betaalmethoden worden door Sol De Paracas Beach Homes By Vibrant ondersteund?
Bij Sol De Paracas Beach Homes By Vibrant kunnen gasten zowel met American Express, Mastercard en Visa als ook met andere betaalwijzen betalen. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in het vakantiehuis?
Het vakantiehuis beschikt over een kitchenette met een koelkast en keukengerei. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in Sol De Paracas Beach Homes By Vibrant?
Gasten die in Sol De Paracas Beach Homes By Vibrant verblijven, kunnen gemakkelijk Obelisco en Paracas District bereiken, die respectievelijk op 3 km afstand van de accommodatie en op 4 km afstand liggen.